Blog

3D Connexion Mouse Nedir? Nasıl Kullanılır?

3D connexion mouse iş istasyonları için özel olarak tasarlanmış ürünlerdir. Geleneksel fareden çok daha fazla gelişmiş özellikleri bulunmaktadır. Özellikle CAD programlarının kullanıldığı sektörler için bilgisayarlarının en önemli ekipmanları arasında yer almaktadır. İş İstasyon firmamız sizlere en kaliteli markaların farelerini sunmaktadır. Ergonomik tasarıma sahip Mouse alarak işlerinizin çok daha hızlı ilerlemesini sağlayabiliyorsunuz. Bu farelerin özellikleri arasında şunlar yer almaktadır.

  • Ergonomik tasarımlıdır
  • CAD programlarının çok daha kolay kullanılmasını sağlamaktadır
  • Orta kaydırma tekerleği çok daha basit ve kullanışlıdır
  • Ekrandaki görüntünün istendiği kadar kolayca zoom yapılması mümkün olmaktadır. Bunun için farenin yan tarafında baş parmağınızla kullanabileceğiniz özel bir tuşu bulunmaktadır
  • Son derece hassastır ve tam kontrol yapılmasını mümkün kılar
  • Hızlı ve sessiz kullanım sunmaktadır
  • Özelleştirilebilir radyal menüsü bulunmaktadır
  • Üzerinde programlanabilir düğmeler bulunmaktadır

DELL Kablosuz Mouse

Dell kablosuz Mouse bilgisayarların kullanımı sırasında ortaya çıkacak olan kablo karmaşasını ortadan kaldırmaktadır. Kablosuz olması ile birlikte kullanım kolaylığı da sunuyor. Uzun pil ömrü olan bu marka fareler tüm bilgisayar markaları ile uyumlu olarak kullanılabilmektedir. Ergonomik bir yapısı bulunmaktadır. Mouse sadece sağ el ile değil aynı zamanda sol elini kullanan kişiler tarafından da rahatça kullanılabilmektedir.

Kutusunda alıcısı bulunmaktadır. Bu alıcıyı bilgisayara taktığınızda ayrıca bir kurulum yapılmasına gerek olmadan kullanılmaya başlanmaktadır. Garantili olan bu Mouse bir yıl boyunca sorun olduğu takdirde garanti kapsamında teknik servis alabiliyorsunuz. Bu farenin tercih edilmesi ile birlikte iş akışının hızlanması ve verimin artması mümkün olmaktadır.

DELL Kablolu Mouse

Dell kablolu Mouse iş veriminizi artırmanız için özel olarak tasarlanmaktadır. Bir yıl garantili olan Mouse hassasiyeti üst düzeyde olan kablo ile bilgisayara bağlanmaktadır. Ergonomik tasarımlıdır ve kolay kullanım sağlamaktadır. Uzun çalışma saatleri olsa dahi elin yorulmasını önleyen yapısı ile dikkatleri çekmektedir.

Mouse kullanmaya kablosunu bilgisayara bağlayarak başlayabiliyorsunuz. Uzun ömürlü olan bu fare ile iş akışınızı hızlandırabiliyorsunuz. İş İstasyon firmamız sizlere her zaman en iyi çözümleri sunmaktadır. Üstün kalitede ürünleri uygun fiyatlar ile alabilmenizi sağlamaktayız. Sektörünüze uygun Mouse ve diğer bilgisayar teknolojileri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir