Hakkımızda

Bilişim sektöründe deneyimli, dinamik ekibimizle uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Hakkımızda belirtmemiz gereken en önemli noktalar arasında bireysel ve kurumsal bilgisayar teknolojilerini sizlere sunuyor olduğumuzdur. Her zaman yüzde yüz müşteri memnuniyetini amaçlamaktayız. Bu amaçla son teknolojiyi yakından takip ediyor ve ürün çeşitliliğimizi arttırmaya devam ediyoruz. Son teknoloji ürünlerimizle iş verimliliğinizin artmasına destek vermekteyiz.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını en doğru ürünlerle karşılayabilmeleri için deneyimli temsilcilerimizle canlı destek vermekteyiz. Mükemmel çözümleri müşterilerimize sunuyor ve onların yaşadıkları sorunların çözümünde de yanlarında yer almaktayız. İş güvenliği, iş akışı, kreatif çözümler, verilerin depolanması gibi pek çok konuda kullanabileceğiniz ürünlerimiz bulunmaktadır. Üstün kalitede ürünleri uygun fiyatlar ile müşterilerimizle buluşturuyoruz. Ürünlerimizi Türkiye’nin her noktasında kaliteye sahip olmak isteyen kişilerle buluşturuyoruz.

Misyonumuz

İş İstasyon olarak misyonumuz siz kıymetli iş ortaklarımıza en iyi çözümleri sunmaktır. Bilindiği gibi bilgisayar teknolojilerinde çok hızlı gelişmeler yaşanmaktadır. Bu gelişmelerin ışığında üretilen son teknolojiyi kullanan markaların ürünlerini müşterilerimiz ile buluşturmaktayız. Bulunduğumuz internet çağında ülke ekonomimize katkı sağlamak amacıyla şevkle çalışmaktayız. İş ortaklarımızın projelerine katkı sağlıyor ve projelerinin başarısı için en uygun bilgisayar teknolojilerini kullanmalarını sağlamaktayız. Sürekli gelişmemizi ve üst düzey müşteri memnuniyeti sağlıyor olmamızı sağlayan prensiplerimiz arasında şunlar yer almaktadır.

  • Güvenilir olmayı önemsiyoruz: Her müşterimizin özel olduğunu biliyor ve onlara özel çözümler üretiyoruz. Dürüst, işine saygı duyan bir ekip olarak hizmet veriyoruz.
  • Deneyimli ve yenilikçiyiz: BT konusunda bilgili, deneyimli olmanın yanında ayrıca yenilikçiyiz. Sizler için yeni fikirler ve çözümler geliştirmekteyiz.
  • Sonuç odaklıyız: iş ortaklarımız için maksimum verimi alacakları çözümler ve projeler oluşturmaktayız.

Vizyonumuz

Kurumsallaşma yolunda gerekli tüm adımları atarak sürekli büyüyen firmamız sektörün lideri olma yolunda ilerlemektedir. Vizyonumuz sürekli gelişmektir. İş İstasyonu firmamız tek başına büyümeyi ve gelişmeyi yeterli bulmamaktadır. İş ortaklarımızın de gelişmesi ve büyümesi için hiç durmadan çalışmaktayız. Ürün çeşitliliğimizi genişletmek ve tüm BT ihtiyaçlarınızı firmamızdan tedarik etmeniz için çalışıyoruz.

BT teknolojileri sektöründe yer alan firmamız ekiplerini de genişletmeye devam etmektedir. Bu şekilde ekonomiye katkımızı da arttırmaya devam etmekteyiz. Her ihtiyaç duyduğunuz anda yanınızda canlı destek ekibimizle yer almaktayız. Deneyimli bir ekip ile çalışırken aynı zamanda bu alanda kendini geliştirmek isteyen kişilerin de firmamızda kendilerine yer bulmalarını sağlamaktayız. Uygun fiyatları sizlere sunuyor ve güvenli ödeme yöntemleriyle ürünlerimizi alabilmenizin mümkün olmasını sağlıyoruz. Güvenilir, dürüst, yenilikçi firmamız ülkemizin dünya ekonomisindeki yerini üst sıralara taşımak için çalışmaktayız.