Blog

Monitörler Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Monitörler bilgisayarların görüntülerinin olduğu bölümlerdir. Bilgisayarda yapılan işlemlerin sonuçlarının görünmesi için monitöre ihtiyaç duyulmaktadır. Bilgisayarlarda bulunan ekran kartları ile birlikte çalışırlar. Monitörün ekran çözünürlüğü ne kadar yüksek ise alınacak görüntülerde o kadar kaliteli olmaktadır. Monitörlerin ekran boyutları inç olarak belirlenmektedir. Monitörün kaç inç olacağına kullanıcılar karar verebilmektedirler. Monitörlerin farklı türleri bulunmaktadır. Bunları şu şekilde saymak mümkün olmaktadır.

  • Geniş ekran
  • Kavisli ekran
  • Monitör tv
  • Oyuncu monitörü

Lenovo Monitörler

Lenovo monitörler son teknoloji ile üretilmektedirler. Sahip olduğunuz bilgisayarda bulunan ekran kartı ile tam uyumlu olarak çalışmaktadırlar. Bilgisayarınızla tam uyumlu olarak çalışacak monitörleri İş İstasyon olarak sizlere son teknolojiye sahip monitörleri ve bilgisayar bileşenleri sunmaktayız.

Yüksek performanslı olan bilgisayar bileşenleri ile tüm programlarınızı ve uygulamalarınızı sorun yaşamadan kullanabilirsiniz. Yüksek çözünürlüklü monitörleri sizlere sunuyor ve aldığınız görüntülerin net olmasını sağlıyoruz. Monitör modelleri arasından yaptığınız işe en uygun olanı seçmenizde de profesyonel danışmanlarımız yardımcı olmaktadırlar.

HP Monitörler

HP monitörler bu firmanın kendi ürettiği bütün bilgisayarlar ile tam bir uyum içinde çalışmaktadırlar. Geniş ekranlı monitörler çok sayıda dökümanın aynı anda ekranda olmasını gerektiren sektörlerde uygun tercihler olmaktadır. Bunun yanında kavisli monitörlerde gizliliğin daha çok istendiği alanlarda kullanılması uygun olmaktadır.

 Kurumsal olarak çözümler sunan iş istasyonlarında da en kaliteli monitörü firmamızdan almanız mümkün olmaktadır. Monitör satın alırken bilgisayarınız ile uyumlu olması çok önemlidir. Sitemizde bulunan monitörlerin özellikleri açıkça yer almaktadır. Bunun yanında canlı destek hattımız üzerinden de bu anlamda destek alabilirsiniz.

DELL Monitörler

DELL monitörler mükemmel renk kalitesi ile görüntülerin istenen netlikte olması mümkün oluyor. Bilgisayar teknolojileri sürekli olarak gelişmeye devam etmektedir. İş İstasyon firmamız sizlere en son teknolojiye sahip bilgisayar bileşenlerini sunmaktadır. Kaliteli ürünleri uygun fiyatla almanızı sağlıyoruz.

Sonuç odaklı olarak çalışan deneyimli ekibimiz şirketinizde iş veriminizin artması için mükemmel çözümler bulmanızı sağlamaktadır. Kaliteli ürünlerimize Türkiye’nin her noktasından sahip olmanız için sipariş vermeniz yeterlidir. Tüm ürünlerimiz orijinal ve garantili olarak satışa sunulmaktadır. Bu şekilde satın aldığınız bilgisayarların bakımları ve tamirleri için hızlı servis almanız mümkün olmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir