CLOTHES THAT YOU LIKE

Promotions

Online store of household appliances and electronics

Bilgisayar teknolojilerinin gelişmesi ile birlikte şirketler bu teknolojiyi kullanarak işlerinde verimi maksimize etmeyi başarmaktadır. İş İstasyon firmamız deneyimli ve yenilikçi ekibi ile sizlere sonuç odaklı mükemmel çözümler üretmektedir. Sürekli gelişmeye önem veren firmamız sizleri de iş ortağı olarak görmekte ve sizlerin de büyümenize katkı sağlamaktadır.

Bilindiği gibi teknoloji hızla ilerlemekte ve şirketlerin de bu teknolojiye ihtiyaçları sürekli olarak artmaktadır. Firmamız bilgisayar teknolojilerine olan ihtiyaçlarınızın doğru şekilde çözüme kavuşmasını sağlamaktadır. Firmamız tarafından şirketiniz için sunulan ürünler arasında şunlar yer almaktadır:

  • İş istasyonları
  • Bilgisayar donanımları
  • Yazılımlar
  • Güvenlik ürünleri

Firmamız tarafından en büyük markaların geliştirdiği ürünlere uygun fiyatlar ile erişim sağlamanız mümkün olmaktadır. İş istasyonları üreten büyük markaların orijinal ürünlerine Türkiye’nin her noktasından firmamız ile iletişime geçerek erişim sağlayabilirsiniz. Satın alacağınız ürünler ile iş akışınızı hızlandırabilir, sektörünüzün gerektirdiği yüksek performans gerektiren uygulamaları ve programları bilgisayarınıza yükleyerek kullanabilirsiniz. Sizlerin maksimum verim alacağınız kaliteli markalar arasında şunlar yer almaktadır:

DELL İş İstasyonları

DELL iş istasyonları yüksek performansları ile şirketlerin tercih ettiği ürünler arasında yer almaktadır. Yüksek performanslı, hızlı işlem yapan, karmaşık işlemleri de kısa sürede çözen bilgisayarları bu firma üretmektedir. Sitemizde bu firmanın masaüstü ve mobil iş istasyonları bulunmaktadır. Bunun yanında Dell marka bilgisayarların bileşenleri ve ekipmanları da bulunmaktadır. Orijinal ve garantili olan ürünleri uzun yıllar aynı yüksek performansla kullanmanız mümkün olmaktadır.

Masaüstü iş istasyonları genişleyebilen ve yüksek veri depolama özellikleri olan bilgisayarlardır. Profesyonel kullanım için tasarlanmaktadır. Yüksek çözünürlüğü olan bu bilgisayarlar mimarlık, mühendislik gibi çok çeşitli sektörlerde kullanılan bütün yüksek performans isteyen yazılımların sorunsuz çalışmasını sağlamaktadır.

Mobil iş istasyonları sahibini asla yarı yolda bırakmamaktadır. Son derece kaliteli olduğundan uzun yıllar sorun yaşanmadan kullanılabilmektedir. İşlerin kesintisiz ilerlemesi amacıyla tasarlanan bu ürünler 7/24 çalışabilmektedir. Sizleri müşteri değil iş ortağımız olarak kabul etmekteyiz. Bu amaçla da firmanıza özel projeler tasarlıyor ve kısa zamanda sonuç alabilmenizi sağlıyoruz.

HP İş İstasyonları

HP köklü ve gelişmeye önem veren teknoloji şirketleri arasında yer almaktadır. HP iş istasyonları da kurumların bilgisayar teknolojisine olan ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla üretilmektedir. Firmamızdan bu markanın ürünlerini tercih ettiğiniz takdirde yüksek güvenliğinden emin olabilmektesiniz. Her şirketin bulunduğu sektörün özellikleri farklıdır. Bundan dolayı da ihtiyaçları da farklılık göstermektedir.

Masaüstü iş istasyonları yazılımlar, bilgisayar donanımları, bileşenleri de Hp tarafından üstün kalitede üretilmektedir. İş İstasyon firmamız bu markanın geniş ürün yelpazesi içinden ihtiyacınıza en uygun olanı seçebilmeniz için canlı destek vermektedir. Sahip olacağınız iş istasyonu ile verilerinizi güvenle depolayabilirsiniz.

Mobil iş istasyonları işini ofis dışında da takip etmek ve yapabilmek isteyen kişiler için üretilmektedir. Ergonomik olmaları ve kolay taşınabilmeleri ile de gün geçtikçe daha fazla tercih edilmektedir. Dürüst olmaya önem veriyor ve mükemmel sonuçlar alacağınız projeler üretiyoruz. Sizlerin ürettiği projelerin mükemmel şekilde uygulanması için de uygun ekipmanları seçmenizde destek vermekteyiz.

Lenovo İş İstasyonları

Lenovo iş istasyonları ile işlerinizde verimi arttırmanız ve kesintisiz çalışmanız mümkün olmaktadır. Dinamik ekibimiz ile sektörünüze uygun yüksek performanslı ürünlere sahip olmanızı sağlamaktayız. Lenovo ürünlerinin kalitesi ile kendini kanıtlamış ve çok tercih edilen markalar arasında yer almaktadır. Firmamızı tercih etmeniz halinde sizlere şu avantajları sunmaktayız.

  • Kurumsal teknolojilere sahip olma
  • İş akışında verimin artmasını sağlayacak çözümler
  • Ağ ve güvenlik bileşenlerine sahip olma
  • Sistem yönetimi çözümleri
  • Kurumsal kimlik tasarımı
  • Veri depolama ve sanallaştırma çözümleri

Masaüstü ya da mobil iş istasyonları konusunda oluşan ihtiyaçlarınız için yenilikçi ve sonuç odaklı ekibimiz ile kesintisiz hizmet vermekteyiz. Lenovo masaüstü iş istasyonları tercih ettiğinizde yukarıda saydığımız avantajlardan yararlanmaya başlayabilirsiniz. Sektöre yön vermek amacıyla firmamız da sürekli gelişmeye devam etmekteyiz. Teknolojiyi yakından takip ediyor ve iş ortağımız olan sizlere en iyiyi sunmayı başarıyoruz.

Monitörler

Monitörler bilgisayarların en önemli bileşenleri arasında yer almaktadır. Bilgisayarda bulunan ekran kartı ile entegre olması gerekmektedir. Bilgisayarınız için ihtiyaç duyduğunuz monitörü uygun fiyatla alabilmenizi firmamız sağlamaktadır. Her bilgisayarla ve sektörle uyumlu olan monitör türleri bulunmaktadır. Bunlar arasından en doğru seçimi birlikte yapabilmekteyiz. Kesintisiz hizmet veriyor ve sizlerin doğru seçimleri yapabilmenizi sağlıyoruz.

Sahip olduğunuz bilgisayarın markasını ve modelini belirttiğiniz takdirde uygun monitörleri sizlere önermekteyiz. Monitörler bilgisayarda yapılan işlemlerin göründüğü ekranlardır. Büyüklükleri inç olarak belirtilmektedir. Monitörün büyüklüğü gibi ayrıca ekran çözünürlüğü de önemli özellikler arasında yer almaktadır. Yüksek çözünürlüğü olan monitörleri garantili olarak sunuyor ve uzun yıllar boyunca sorun yaşamadan kullanabilmenizi sağlıyoruz.

3D Connexion Mouse

3D connexion Mouse iş istasyonları için tasarlanmış olan özel farelerdir. Geleneksel farelerde bir orta tuş bulunur ve yakınlaştırma uzaklaştırma işlemi bununla yapılır. İş istasyonları için üretilen Mouse çeşitlerinde ortada özel bir tuş bulunmaktadır. Bu fareler özellikler CAD programlarını kullanan sektörler tarafından tercih edilmektedir. Üzerinde bulunan özel düğmeleri ile farenin kullanımı son derecek kolay ve konforludur.

Son teknolojiye sahip olan bu ürünler son derece sessiz olmaları ile dikkat çekmektedir. Sektörünüze ve bilgisayarınıza uygun olan Mouse nedir bunu öğrenmek ve satın almak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Gelişmiş özellikleri ile Mouse bilgisayar kullanmayı ve işlemleri yapmayı çok daha kolay hale getirmektedir. Bilgisayar teknolojilerini yakından takip eden bu konuda yetkin ekibimiz ile müşterilerimizin de yeniliklerden yararlanabilmesini sağlamaktayız.

Yazılımlar

Bilgisayarlarda işlemlerin yapılması için mutlaka olması gereken donanımlar arasında yazılımlar yer almaktadır. İş istasyonları üreten en ünlü markaları firmamız sizlere sunmaktadır. Bu markalar tarafından üretilen bilgisayarlarda aynı zamanda Windows 10 Pro yazılımının yüklü olarak satışını gerçekleştirmekteyiz. Şirketinizin iş akışının hızlanması ve yüksek veri depolayabilmek adına yeni satın alacağınız iş istasyonları ile birlikte bu yazılımlara da sahip olabiliyorsunuz.

Bilgisayarınızı daha önce aldınız ve orijinal yazılıma sahip değilseniz firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Bilgisayarınızda eski sürüm yazılımlar olabilir. Yeni sürümlerde olan özelliklerin birçoğu eski sürümlerde bulunmamaktadır. Bundan dolayı da istediğiniz verimi almanız mümkün olmamaktadır. Windows 10 Pro OEM lisans ile birlikte firmamız tarafından orijinal olarak sunuluyor. Bu şekilde orijinal ürün aldığınızda Windows’un sunduğu tüm yeni özellikleri kullanabiliyorsunuz.

Windows 10 Pro kuru lisans jelatinli olarak kutusunda gönderilmektedir. Kutunun içinde kurulum için gerekli olan cd ve anahtar bulunmaktadır. Bunun yanında ayrıca yazılımın kurulumunun sorunsuz yapılması için de kullanım kılavuzu bulunmaktadır. Kurulumu kolay olmasının yanında firmamız sizlere kesintisiz canlı destek vermektedir. Deneyimli ekibimiz ile anlık destek veriyor ve işlerinizin kesintisiz ilerlemesini sağlıyoruz.

MS Office Home and Business 2021 bireysel ve küçük işletmelerin kullanmaları için geliştirilmiş yazılımdır. Bu ürünü lisanslı olarak firmamızdan alabilirsiniz. Bilgisayarınıza kurarak hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Güvenilir ve dürüst bir firma ile çalışarak yenilikçi çözümlere kavuşmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Birlikte gelişmeye devam ederek bulunduğumuz sektörlere yön veren firmalar olarak faaliyetlerimize devam edebiliriz. Bilgisayar teknolojilerinden sektörünüze uygun şekilde yararlanmanız için firmamız sizlere hizmet vermektedir.